«Народний фронт» йде у ВР, щоб закінчити війну

«Народний фронт» йде у ВР, щоб закінчити війну

1 жовтня Львівщину відвідали лідери партії «Народний фронт» Андрій Парубій, Тетяна Чорновол та Ліля Гриневич з тим, аби представити кандидатів – мажоритарників від своєї політичної сили на округах області. З їхніх слів «Народний фронт» запропонував Львівщині команду, яка йде на вибори аби закінчити війну, зупинити олігархічні клани та їхні корупційні схеми, якими вони десятиліттями розвалюють Україну, якісно реформувати українську армію, судову систему, освіту та збудувати нову економіку української держави.

Під час прес-конференції Тетяна Чорновол зауважила, що дуже некомфортно в часи, коли йде війна, брати участь у передвиборчій кампанії, але цей шлях, на її думку, треба пройти, аби не скидати зі себе відповідальність за країну. Вона зауважила, що команда, з якою «Народний фронт» іде на парламентські вибори – це саме так команда, яка об’єдналась і втримала Майдан у найважчі для країни часи.

«Саме з цією командою ми багато чого досягли, можу з впевненістю заявити, що Майдан тримався в основному тими ресурсами, тими людьми, які зараз у Народному фронті, ці люди – справді особистості, патріоти та професіонали, які в політиці, і на фронті, і в тилу зможуть забезпечити ефективний спротив та надійну систему безпеки для України в умовах агресії збоку путінського режиму», – заявила Чорновол.

Андрій Парубій, четвертий у списку «Народного фронту», колишній голова РНБО та відомий на Львівщині політик зауважив, що при партії створено Військову раду, до якої увійшли провідні командир добровольчих батальйонів, які активно воювали у зоні АТО, а участь командирів батальйонів у виборах, всупереч скептикам, необхідна сьогодні Україні.

Андрій Парубій

«Мене дивує, коли скептики заявляють, що не треба солдатам іти у Верховну Раду, бо солдати мають воювати, так от, це не просто солдати, це вчорашні успішні бізнесмени, науковці, люди з кількома вищими освітами, які покинули мирне, достатньо успішне життя, аби захистити свою Батьківщину та свої сім’ї від агресора, ці люди здатні не тільки воювати, але й творити закони, які дозволять зміцнювати обороноздатність нашої країни, реформувати українську армію, національну гвардію та силові структури», – заявив Парубій.

Дев’ятий номер у списку «Народного фронту», голова парламентського комітету з питань освіти Ліля Гриневич зауважила, що кандидати від їхньої політичної сили обов’язково втілюватимуть в життя реформи освітньої системи України, які вже започатковані нещодавно підписаним президентом України Законом про реформу вищої освіти, і системно домагатимуться впровадження змін у освітянській сфері.

«Мене здивувало, що у стратегії розвитку України від президента, яку нещодавно було представлено, реформа освітньої системи стоїть серед прикінцевих із 60-ти заявлених питань, я вважаю, що цього допустити не можна, бо освіта – це майбутнє країни, і нею не можна нехтувати », – зауважила Гриневич.

Кандидат по 115 мажоритарному округу (Львів, Сихівський р-н.) від «Народного фронту» Іван Васюник, колишній віце-прем’єр, голова товариства львів'ян у Києві, секретар інтелектуальної групи "Першого грудня" заявив, що в український парламент він іде, аби виконати кілька основних завдань, надважливим серед яких сьогодні є закінчення війни.

Іван Васюник

«Нова Верховна Рада має бути звільнена від п’ятої колони, має бути сформована проукраїнська більшість, і я не маю сумніву, що її основою стане Народний фронт. Разом зі своїми колегами у новому парламенті маю намір сконцентруватись на таких першочергових завданнях: зупинити війну і відновити територіальну цілісність України, розвинути промисловий потенціал і фактично створити нову економіку країни, і забезпечити, аби переваги асоціації з ЄС відчули всі українці, також я буду використовувати свій досвід для повної деколонізації українського інформаційного поля,  і створення нового гуманітарного простору України,  як основи розвитку держави і основи створення монолітної української нації», – заявив Іван Васюник.

Загалом під час прес-конференції лідерами політичної партії «Народний фронт»  було представлено 11 кандидатів – мажоритарників на Львівщині. Так, по 117 округу (м. Львів, Франківський р-н.) від «Народного фронту» йтиме громадський активіст, координатор Львівського Євромайдану та голова громадської організації «Молодь за зміни» Роман Брезіцький.

118 округ Львова (Личаківський р-н.) представлятиме економіст за освітою, підприємець, директор ТОВ «Веста-МД», що займається працевлаштуванням українців за кордоном Ольга Швець.

119 округ (Бродівський р-н. Львівщини) представлятиме сотник 10 Сокальської Сотні Самооборони Майдану, командир відділення першого батальйону оперативного призначення Національної Гвардії України імені Кульчицького Михайло Бондар.

По 120 виборчому округу (Львівщина, м. Городок) від «Народного фронту» йтиме проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри української фольклористики ЛНУ імені Івана Франка Ярослав Гарасим.

Депутат ВР України VII скликання Лідія Котеляк йтиме від «Народного фронту» по 123 виборчому округу (Перемишлянський р-н. Львівської області).

122 округ (Яворівський р-н Львівської області ) представлятиме депутат ВР України VII скликання, голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення охорони громадського здоров’я Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Василь Пазиняк.

Учасник Євромайдану, сотник 12-ї сотні, член штабу Самооборони Майдану Тарас Зембіцький представлятиме «Народний фронт» по 125 мажоритарному округу (м. Старий Самбір, Львівська область). По 121 округу (м. Дрогобич, Львівська область) партію на виборах представлятиме науковець - культуролог та чинний депутат Дрогобицької районної ради Іван Матковський.

Сотник 3-ї сотні Самооборони Майдану та громадський активіст Олександр Ярощук балотується по 126 округу (Стрийський р-н. Львівської області). Депутат Львівської обласної ради Анна Костюк представлятиме «Народний фронт» на виборах до парламенту по 124 округу  (Сокальщина, Львівська область).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук