"Наша Україна" озвучила програму мінімум і максимум на дострокових виборах парламенту

19 жовтня 20082770

"На позачергових виборах до парламенту програмою максимум політичної партії Народний Союз "Наша Україна" має стати проукраїнська більшість у Верховній Раді України. Наша програма мінімум - 150 голосів, щоб змогло діяти президентське вето при новому обранні Віктора Ющенка". Про це сьогодні, 19 жовтня, під час конференції ЛОО НСНУ заявив голова партійної організації, екс-губернатор Львівщини Петро Олійник.

За словами голови ЛОО НСНУ, зараз в Україні політична ситуація нагадує 1991 рік: "Сьогодні про політику не говорить тільки лінивий, адже політична та економічна криза, дефіцит і ріст на енергоносії, холодна війна, спричинена подіями в Грузії, торкаються усіх сфер життєдіяльності людини".

Петро Олійник впевнений, що економічну кризу в державі поглиблює бездіяльність уряду. "Як можна закривати лінію експорту зерна, якщо зараз в Україні пропадає його урожай. Очевидно, це вигідно представникам Партії регіонів, які монополізували природну промисловість. Падіння цін на внутрішньому ринку на сировину їм дуже вигідне", - заявив голова ЛОО НСНУ.

Крім того, він нагадав, що ні в парламенті, ні на місцях БЮТ не виконував і не виконує домовленостей з "Нашою Україною". Водночас голова ЛОО НСНУ закликав демократичні сили до єднання на чолі з Віктором Ющенком.

Присутній на конференції голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник зазначив, що підтримує рішення Президента про дострокові парламентські вибори і додав, що зараз є багато запитання щодо того, чи варто йти на вибори зі світовою фінансовою кризою і без затвердженого бюджету на 2009 рік. "Але ж усім відомо, що популістські рушення уряду лише поглиблюють кризу, а бюджет, який підготує чинний уряд, буде нічим іншим, як бюджетом проїдання, що теж загострить проблему", - додав Мирослав Сеник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук