"Наша Україна" вважає, що Янукович виставляє себе на посміховисько

23 жовтня 20085770

"Політикам такого рівня, як Віктор Янукович, перш ніж робити якісь заяви на ту чи іншу тему, варто було б хоч трохи розібратись в даному питанні, замість того, щоб виставляти себе на посміховисько перед суспільством через свою необізнаність", - вважає народний депутат України від БНУНС Володимир В’язівський.

Як повідомляє прес-служба НСНУ, в одній зі своїх заяв лідер ПР повідомив, що "збирається вимести мітлою міністра Вакарчука, який є автором цих нововведень (зовнішнього незалежного тестування для випускників шкіл і абітурієнтів)". Крім того, Янукович зазначив, що ці тестування мають проводитись не тільки українською мовою, але й мовами національних меншин.

"Роблячи подібні заяви, необізнані політики дезінформують суспільство, лиш провокуючи паніку", - підкреслив депутат.

В’язівський припустив, що "лідер ПР, мабуть, вирішив завоювати прихильність школярів і їх батьків своїми заявами про необхідність проводити тестування при вступі та закінченні навчальних закладів не тільки українською, але й мовами національних меншин". "Якщо це чергове популістське гасло, то Янукович мав би знати, що, за ініціативи міністра освіти України Івана Вакарчука, в цьому році інтереси національних меншин були повністю враховані". Депутат пояснив, що "всі представники національних меншин, хто завчасно написав відповідну заяву, при тестуванні отримували разом з українським зошитом для тестів, тесовий зошит мовою вказаною в заяві".

"На відміну від міністрів-"бютівців", Іван Вакарчук - чи не єдиний урядовець, котрий протягом своєї міністерської каденції займався реальним реформуванням своєї ділянки роботи та притримується чіткої позиції в питанні підвищення статусу української мови, не дискримінуючи при цьому інтереси національних меншин", - підкреслив В’язівський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук