Наступного року львів’яни зможуть оплатити проїзд у трамваї карткою

Радник міського голови Львова Яніка Мерило в ефірі програми «Відверта розмова»

СуспільствоІрина Панчишин, 13 листопада 2015, 20:38 1390 1

«Ми зробимо все, щоб електронний квиток запрацював наступного року», – про це заявила радник міського голови Львова Яніка Мерило в ефірі програми «Відверта розмова» на Телеканалі новин 24.

Яніка Мерило припускає, попередньо депутати міської ради не підтримали проект впровадження електронного квитка, оскільки не всі розуміють його користь. Крім того, з впровадженням такого квитка зникне ще одне поле для корупції.

«Дуже важко голосувати за те, чого ти не розумієш. А ті, що розуміють, знають також, що зникає якийсь момент корупції. Наприклад, паркінг. Якщо можна припаркувати машину і заплатити через мобільний телефон, одразу скільки грошей з вулиці переходить у контрольовану банківську систему. Тобто прозорість, зрозуміло, завжди комусь не потрібна», – каже Мерило.

Також вона зазначила, що вона та її команда вже працюють над впровадженням електронного квитка і сподіваються, що наступного року він запрацює.

В одному із сюжетів програми головний спеціаліст відділу IT Львівської міськради Іван Коржов розповів, що в березні 2016-го на маршруті трамвая №9 планують встановити термінали для оплати проїзду банківською карткою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук