Наступного року у Львові відремонтують вул. Пластову за ₴39 млн

СуспільствоСофія Лазуркевич, 29 листопада 20178240

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» за результатами відкритих торгів 27 листопада уклало угоду з ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» на капітальний ремонт вулиці Пластової за 38,9 млн грн. Про це інформує антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів».

Йдеться про частину вулиці від вул. Богданівської до вул. Бескидської загальною протяжністю близько 1,3 кілометра. Згідно з технічною документацією переможець торгів за ці кошти відремонтує не лише покриття дороги та облаштує тротуари, але проведе реконструкцію всіх комунікаційних мереж (водопостачання, каналізації тощо). Крім того, будуть встановлені нові дорожні знаки та устаткування для керування зовнішнім освітленням, а також озеленення прилеглих територій. Роботи планують завершити до січня 2019 року.

Ділянка дороги, яку відремонтують до 2019 року

Участь у торгах загалом взяли п’ять компаній. Крім переможця, також ТОВ «Укртунельбуд», ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД», ТОВ «Укрінвестбуд» і ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл». Пропозиції перших двох фірм були дешевшими і становили 35,8 млн грн та 35,9 млн грн, відповідно. Проте вони були відхилені, оскільки ТОВ «Тунельбуд» подало неправдиві відомості щодо відстуності заборгованості із сплати податків, а ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» не надало банківську гарантію.

Згідно з договірною ціною витрати ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» на заробітну плату дорівнюватимуть 1,7 млн грн (4,37% від суми угоди), а прибуток — 234 тис. грн (0,6% відповідно).

Кінцевим бенефіціарним власником ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» є Василь Хаврак, якому належать майже 95% акцій підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук