НАТО визнало бригаду «ЛитПолУкрбриг» боєздатною

НАТО визнало спільну литовсько-польсько-українську бригаду («ЛитПолУкрбриг») боєздатною. Про це повідомляють на сайті Міністерства оборони.

Як зазначили у відомстві, бригада взяла участь у сертифікаційному навчанні, за підсумками якого підтвердила, що вповні набула оперативних можливостей.

«Під час багатонаціонального командно-штабного навчання Common Challenge-16 було перевірено стан боєготовності бригади за системою оцінки НАТО. Управління частини прийняло командування польським, українським і литовським батальйонами і, відповідно до навчального сценарію, виконало операцію зі стабілізації», – повідомив начальник штабу підполковник ЗС Литви Елігіюс Сенуліс.

Сертифікаційна група запропонувала деякі зміни в організаційно-штатній структурі командування бригади. По закінченню встановленого терміну ці вимоги були задоволені, а набуття повних операційних можливостей було підтверджено Сертифікаційним листом, підписаним керівниками трьох оборонних відомств.

«Ми отримали навички та вміння в системі планування, організації і виконання завдань. У результаті було підписано Сертифікаційний лист, що підтверджує готовність бригади виконувати місії з підтримання миру відповідно до стандартів НАТО», – зазначив заступник командира бригади Володимир Юданов.

Нагадаємо, в січні 2016 року в Польщі відкрили штаб військового підрозділу «ЛитПолУкрбриг».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук