Нацбанк дозволив відкривати рахунки в українських банках компаніям, не зареєстрованим в Україні

Це має спростити інвестування коштів як в державні цінні папери, так і в економіку загалом

ЕкономікаЮрій Братюк, 4 квітня 20191450

Іноземним компаніям, які не зареєстровані в Україні, дозволили відкривати рахунки в українських банках. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Відтепер іноземні компанії та інвестиційні фонди не повинні створювати в Україні окремих компаній-представництв. Це має спростити їхню діяльність в Україні та інвестування коштів як в державні цінні папери, так і в економіку загалом.

«Положення документа не містять також режимів рахунків клієнтів (тобто обмежень стосовно проведення операцій з рахунками), а лише визначають деякі особливості здійснення операцій за рахунками окремих клієнтів», — уточнюють в НБУ.

Також, відповідно до нових правил, при зміні назви компанії їй не потрібно закривати свій банківський рахунок. Водночас Нацбанк запровадив оновлений механізм валютного нагляду за операціями з банківськими рахунками.

«Нова система валютного нагляду ґрунтується на ризикоорієнтованому підході та запроваджує кардинально новий підхід, який відповідає принципу — менше ризиків — менше уваги, більше ризиків — більше уваги», — зазначають у Нацбанку.

Зміни положень відбулось в межах валютних послаблень в Україні після того, як 7 лютого 2019 року набув чинності новий закон про валюту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук