Нацгвардія отримала статус спостерігача в Асоціації сил жандармерії країн Європи (FIEP)

Нацгвардія отримала статус спостерігача в Асоціації сил жандармерії країн Європи (FIEP)
У Бухаресті ухвалено рішення про надання Нацгвардії членства спостерігача FIEP

Національна гвардія України отримала статус спостерігача в Асоціації сил жандармерії та поліції країн Європи та середземноморського регіону (FIEP) з перспективою членства. Про це 12 жовтня ввечері повідомили у прес-центрі Національної гвардії.

«Під час саміту Вищої ради генеральних директорів і командувачів структурами-членами FIEP в Бухаресті ухвалено рішення про надання членства в статусі спостерігача Національній гвардії України. Рішення затверджено підписанням загальної декларації командувачем Національної гвардії України Юрієм Аллеровим та усіма керівниками силових відомств», – йдеться в повідомленні.
 
Зазначається, що Нацгвардія подала заявку на вступ в FIEP в жовтні 2015 року. Згідно зі статутом FIEP. Статус спостерігача – це перехідний статус, який надається мінімум на один рік і дозволяє Нацгвардії та Асоціації поглиблювати співробітництво.

В даний час FIEP включає Національну жандармерію Франції, Війська карабінерів Італії, Цивільну гвардію Іспанії, Національну республіканську гвардію Португалії, Жандармерію Туреччини, Королівську гвардію Нідерландів, Королівську жандармерію Марокко, Жандармерію Румунії, Жандармерію Йорданії та Національну гвардію Тунісу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук