Національна поліція може ще рік використовувати атрибутику міліції

СуспільствоОксана Руда, 6 листопада 20151751

Співробітники Національної поліції України можуть використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ до 31 грудня 2016 року.

Як повідомила 6 листопада прес-служба МВС, відповідна норма закріплена в законі України «Про Національну поліцію».

«Відповідно до пункту 18 прикінцевих та перехідних положень закону до 31 грудня 2016 року поліцейські можуть використовувати атрибути міліції, зокрема, посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції та Міністерства внутрішніх справ України», – йдеться в повідомленні.

Також згідно з законом, поліцейським дозволяється носити і використовувати обмундирування, що було визначене для працівників міліції.

Таким чином, до моменту забезпечення поліцейських належною уніформою, а органів і підрозділів Національної поліції – відповідною атрибутикою, працівники поліції користуватимуться форменим обмундируванням міліції. У міністерстві зазначили, що це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.

У МВС нагадали, що закон «Про Національну поліцію» набуває чинності з 7 листопада цього року. З цього часу міліція в Україні припиняє своє існування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук