Національний банк звільнить половину працівників

ЕкономікаРоман Ганкевич, 15 серпня 201617311
Національний банк

До 2020 року в Національному банку України залишаться працювати близько двох тисяч працівників. Це вдвічі менше, ніж нині. Загалом, за останні два роки регулятор уже скоротив персонал удвічі – з 11,8 тисяч до 5,3 тисяч. Про це повідомляють у прес-центрі ренгулятора.

«Національний банк України продовжує процес внутрішньої трансформації у сучасний та незалежний центральний банк, інтегрований до європейської спільноти центробанків. Трансформація НБУ має на меті підвищення ефективності за рахунок реінжинірингу процесів, впровадження сучасних моделей управління та ІТ-рішень на підтримку діяльності регулятора. Зміни будуть супроводжуватися поступовим скороченням штатної чисельності персоналу. Черговий етап трансформації триватиме два з половиною роки та призведе до зменшення штату регулятора вдвічі порівняно з поточним рівнем», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що за останні два роки Національний банк зазнав значних змін і залишив в минулому пострадянську модель державного регулятора з роздутим штатом та низькою ефективністю.

«Вже зроблено чимало: Нацбанк здобув інституційну незалежність, позбувся непрофільних функцій, удосконалив систему прийняття рішень, скоротив рівні ієрархічності та унеможливив прояви корупції. Попереду ще багато змін, адже ми стрімко рухаємося до сучасної ефективної моделі європейської центрального банку», – пояснив директор департаменту персоналу НБУ Роман Борисенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук