Національну тристоронню соціально-економічну раду очолила Людмила Денисова, - указ

Головою Національної тристоронньої соціально-економічної ради призначили міністра соціальної політики України Людмилу Денисову.

Відповідний указ президента країни Петра Порошенка № 567/2014 був оприлюднений на його сайті в четвер, 3 липня.

«Призначити Денисову Людмилу Леонтіївну головою Національної тристоронньої соціально-економічної ради», - йдеться в документі.

Цим же указом президент звільнив з посади глави зазначеної ради Юрія Кулика, який очолював її з 18 травня 2013 року.

Крім того, згідно з указом, глава держави звільнив також Сергія Тігіпка, Василя Хару і Дмитра Фірташа з посад співголів Національної соціально-економічної ради.

Нагадаємо, Національна тристороння соціально-економічна рада вперше була утворена за пропозицією всеукраїнських профспілок, об’єднань роботодавців та Кабінету Міністрів України, як консультативно-дорадчий орган при президентові України з представників Кабінету Міністрів України, всеукраїнських професійних спілок та їх об'єднань, всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців відповідно до Указу президента України від 29 грудня 2005 року № 1871 «Про розвиток соціального діалогу в Україні».

З метою ведення соціального діалогу в Україні Національна тристороння соціально-економічна рада вдруге була утворена президентом України як постійно діючий орган відповідно до Закону про соціальний діалог Указом № 347 від 02 квітня 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук