Нацполіція визначила транзитні маршрути для російських вантажівок в Україні

ЕкономікаАндрій Стець, 26 лютого 20164700
Нацполіція визначила транзитні маршрути для російських вантажівок в Україні
фото ТСН

Національна поліція України визначила транзитні маршрути для проїзду вантажних автомобілів з Російської Федерації. Відповідна карта опублікована на сайті Нацполіції.

Маршрути передбачають рух з/в Росію через два пункти пропуску в Сумській і Харківській областях.

Передбачені також чотири маршруту через Білорусь, чотири – через Польщу, чотири – через Молдову, два – через Румунію, і по одному через Словаччину та Угорщину.

Згідно з опублікованою картою, російські фури зможуть в'їжджати і виїжджати через 18 контрольно-пропускних пунктів.

Карта рекомендованих маршрутів для російських вантажівок. Для збільшення натисніть на зображення Фото Нацполіції

Нагадаємо, що на засіданні уряду 24 лютого Кабінет міністрів дозволив транзит вантажного транспорту, включаючи російські вантажівки, на своїй території з 25 лютого і доручив Міністерству внутрішніх справ забезпечити безпеку руху транзитних потоків.

Як інформував ZAXID.NET, 11 і 12 лютого в низці регіонів України громадські активісти почали блокувати проїзд вантажних автомобілів з російськими номерами. У відповідь на це РФ 14 лютого призупинила рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, а пізніше і їх транзит. Українська сторона, в свою чергу, також офіційно призупинила транзит російських вантажівок.

Станом на 23 лютого на територію України повернулися близько 1,5 тис. українських вантажівок, які були заблоковані в Росії і країнах Азії внаслідок введеної Росією з 14 лютого заборони на транзит українського автотранспорту по її території.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук