Росія запропонувала Україні взаємне скасування обмеження транзиту вантажівок

Росія запропонувала Україні взаємне скасування обмеження транзиту вантажівок

Україна отримала від Російської Федерації офіційне звернення з пропозицією взаємного зняття обмежень на транзитні вантажні автоперевезення. Про це повідомив голова Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) Леонід Костюченко, коментуючи заяву мінтрансу РФ про направлення українським урядом відповідного звернення, поінформував УНІАН.

«Ми сподіваємося, що завтра домовляться (про зняття обопільних транзитних обмежень між Україною і Росією). Росія вже надіслала лист з пропозицією зняти ці обмеження, у міністра (інфраструктури Андрія Пивоварського) вже такий лист є, тепер ми маємо розглянути це питання на засіданні уряду завтра. Якщо вони приймуть, тоді буде розблоковано транзит», - сказав Костюченко.

При цьому він додав, що за клопотанням асоціації Кабінет міністрів України спростив процедуру митного оформлення повернення раніше заблокованих на території Росії українських вантажівок, а також прискорив відшкодування податку на додану вартість для постраждалих бізнесменів.

Зауважимо, офіційної інформації з-приводу згадуваного листа мінтрансу РФ не надходило.

Додамо, у вівторок, 23 лютого, за ініціативи згадуваної асоціації в Києві біля міністерства інфраструктури відбулась попереджувальна акція вітчизняних міжнародних автоперевізників стосовно відновлення транзитних перевезень українськими перевізниками територією РФ до країн Азії та Фінляндії. 

Нагадаємо, 11 і 12 лютого в низці регіонів України громадські активісти почали блокувати проїзд вантажних автомобілів з російськими номерами. У відповідь на це РФ 14 лютого призупинила рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, а пізніше і їх транзит. Українська сторона, в свою чергу, також офіційно призупинила транзит російських вантажівок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук