Нацполіція заручилась підтримкою ООН у боротьбі з наркотрафіком і торгівлею людьми

СуспільствоРоман Ганкевич, 21 березня 20181580
Нацполіція заручилась підтримкою ООН у боротьбі з наркотрафіком і торгівлею людьми
фото МВС
Зустріч голови Нацполіції Сергія Князєва з керівником відділу Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) Тофіком Муршудлу

Національна поліція України домовилася про співпрацю з ООН у сфері боротьби з організованими злочинними групами у сфері наркозлочинності і торгівлі людьми. Про це йшлося на зустрічі голови Нацполіції Сергія Князєва з керівником відділу Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) Тофіком Муршудлу, повідомила прес-служба Національної поліції України.

Як зазначається, на зустрічі йшлося про регіональну та міжнародну співпрацю у протидії незаконному обігу наркотиків, зброї, торгівлі людьми та іншим тяжким злочинам, вчинюваним організованими злочинними групами та організаціями.

Керівник відділу Управління ООН з наркотиків та злочинності Тофік Муршудлу зазначив, що саме географічне розташування України свідчить про важливість спільної боротьби з транснаціональною злочинністю.

Заступник глави Нацполіції Костянтин Бушуєв зазначив, що наразі співробітники Національної поліції при підтримці міжнародних партнерів будують нову модель, зокрема, у протидії наркозлочинності та іншим проявам організованої злочинності. За його словами, дуже важливим елементом цієї роботи є процес навчання особового складу. «Сьогодні в структурі Національної поліції створено Управління кримінального аналізу. Чим більш широким буде поле взаємодії в контексті обміну інформацією з міжнародними організаціями, тим більше результатів роботи матимемо і ми, і правоохоронні органи інших країн», – наголосив заступник Голови Нацполіції.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв подякував міжнародним партнерам за підтримку і заявив, що ООН може бачити в Україні партнера за всіма напрямами транснаціональної та регіональної співпраці у боротьбі з організованою злочинністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук