Нацрада продовжила телеканалу «1+1» ліцензію

Нацрада продовжила телеканалу «1+1» ліцензію
Голова Нацради з телерадіомовлення Юрій Артеменко досі очікує підтвердження про кінцевих власників каналу «1+1»

Нацрада підписала бланк продовженої ліцензії телеканалу «1+1» на аналогове ефірне мовлення обсягом 17 годин на добу на колишній мережі УТ-2, та публічно запросила представників каналу звернутися до апарату Нацради й отримати цей бланк. Про це на брифінгу 5 січня заявила заступниця голови Нацради Уляна Фещук, повідомив «Детектор медіа».

«Цей крок нами зроблено раніше передбаченого законодавством терміну (6 січня), щоб зняти напругу в суспільстві та журналістському колективі», – зазначила Уляна Фещук.

За даними видання, після брифінгу співробітники апарату Нацради видали представникам каналу «1+1» бланк ліцензії.

Разом із тим голова Нацради Юрій Артеменко повідомив, що від телеканалу очікують підтвердження інформації щодо кінцевих його власників.

Артеменко продемонстрував підписаний бланк ліцензії каналу «1+1», де зазначені власники згідно з наданою каналом «1+1» структурою власності (Ігор Коломойський та Ігор Суркіс).

«Ми чекаємо від каналу, чи вони не змінилися», – сказав він.

Нагадаємо, 29 грудня в «1+1» заявили, що Нацрада з телерадіомовлення не видала бланк продовженої ліцензії, і висловили припущення, що за цим приховане намагання передати контроль над каналом в інші руки.

Голова Нацради Юрій Артеменко повідомив, що рішення про продовження ліцензії прийняте, а сам бланк буде виданий у встановлений законодавством термін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук