Найбільша турецька авіакомпанія відновлює польоти в Україну

З 1 липня Turkish Airlines буде літати зі Стамбула в Київ, Одесу і Львів

Найбільша турецька авіакомпанія включила три українських міста в розклад польотів. Про це повідомляє портал avianews.com.

Згідно з розкладом, планується десять рейсів на тиждень зі Стамбула до Києва, сім в Одесу, п'ять у Львів. Про рейси до Харкова, Запоріжжя і Херсону, які раніше здійснювала компанія, поки не оголошено.

Зараз Туреччина дозволяє в'їзд іноземців в країну, однак на кордоні проводиться медичний контроль пасажирів з можливим тестуванням на коронавірус.

Пасажирам також слід враховувати можливість зміни нового графіку. Наприклад, початковий список міжнародних рейсів Turkish Airlines, опублікований 12 червня, змінювався кілька разів. З нього виключалися одні міста і додавалися інші.

Раніше Туреччина дозволила громадянам 31 країни, зокрема України, приїжджати на лікування в місцевих медичних установах.

Лікарні визначили перелік послуг, якими зможуть скористатися іноземці: ортопедія, травматологія, загальна хірургія, дитяча хірургія, урологія, захворювання очей, кардіологія, онкологія, нейрохірургія, гематологія, репродуктивна терапія, трансплантація органів і кісткового мозку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук