Найбільше аграрної продукції з України купує Індія

Ця країна цьогоріч вже купила в України сільгосппродукції на 1,3 млрд доларів

Індія очолила п’ятірку найбільших покупців української аграрної продукції за перші вісім місяців 2017 року. Серед країн ЄС найбільше продукції з України купують Нідерланди та Іспанія. Про це повідомила заступниця міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За її словами, у Нідерланди було експортовано товарів на 762,8 млн доларів.

Очолює п’ятірку Індія, куди було експортовано товарів на суму 1,3 млрд доларів. Наступний у переліку Єгипет – 986,1 млн доларів, Іспанія – 731,6 млн доларів, Китай – 631,8 млн доларів

Ольга Трофімцева зазначила, що експорт української аграрної та харчової продукції за 8 місяців поточного року до Європейського Союзу збільшився на 37,3%.

«Країни ЄС посідають друге місце в регіональній структурі нашого аграрного експорту. При цьому, наш експорт до європейського ринку збільшився на 37,3%, або на $988 млн за звітний період, та становив 3,6 млрд доларів», – зауважила Трофімцева.

Вона додала, що в загальній структурі зовнішньоторговельного обігу сільськогосподарської продукції частка Європейського Союзу складає 35,2%.

Раніше повідомлялося, що Україна на 40% збільшила імпорт російських товарів за перше півріччя 2017 року. Наша держава закупила на 1,05 млрд доларів більше товарів у Росії, аніж продала туди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук