Найбільше українців хвилює безробіття, найменше - свобода слова

4 серпня 20127
Найбільше українців хвилює безробіття, найменше - свобода слова
фото ТСН
Безробіття

У списку актуальних тем, які найбільше хвилюють українців, економічні проблеми залишаються на першому місці. Розвитком демократії в суспільстві, забезпеченням прав і свобод людини стурбовані трохи більше 10% громадян.

Такі дані надав директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко з посиланням на результати досліджень Центру, пише ZN.UA.

На перші місця серед «гарячих тем» вийшли подолання безробіття (за це висловилися 59,3% опитаних), подолання кризи в економіці, економічне зростання (51,8%), підвищення загального рівня зарплат, пенсій, стипендій (51,5%), зниження цін (43,3%), соціальний захист незаможних (40,5%), поліпшення медичного обслуговування (40%) та боротьба з корупцією (39%).

А ось за припинення політичних репресій, свободу для лідерів опозиції висловилися лише 18,6% респондентів, за реформу правоохоронної системи, за справедливе правосуддя — 18,6% респондентів, за розвиток демократії в суспільстві, можливість для людей впливати на владу — всього 13,2%. Забезпечення прав та свобод людини — свободи слова, мітингів — вважають актуальним лише 10,2% опитаних.

«Як і останніми роками, найважливішими для людей продовжують бути економічні проблеми, також серед найголовніших — боротьба з корупцією та медичне забезпечення. Це три блоки проблем, які вже тривалий час тією або іншою мірою є найважливішими для українців», — прокоментував цифри Биченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук