Найбільший на Західній Україні виробник хліба розповів про роботу під час карантину

Концерн Хлібпром вжив усіх заходів для безпеки споживачів і своїх працівників

На виробництві дотримано усіх санітарних норм, щоб продукція була не лише смачною, але й безпечною

Незважаючи на карантин та режим надзвичайної ситуації, Концерн Хлібпром продовжує випускати хліб та вжив усіх заходів, щоб ця продукція була безпечною для споживачів, а працівники концерну почувались у безпеці на роботі.

«Ми продовжуємо випускати хлібобулочну продукцію у повному необхідному для населення обсязі. Концерн Хлібпром одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 200 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. Ми максимально збільшили потужності наших заводів для пакування усієї хлібобулочної продукції. Компанія готова забезпечити ним усіх наших споживачів на 100%. Нагадуємо, що упакування захищає продукт від небезпечних мікроорганізмів та довше зберігає свою свіжість. Відповідно, купуючи пакований товар, споживачі отримують безпечний продукт та можуть довше залишатися вдома», - йдеться в офіційному повідомленні концерну.

За перший тиждень карантину – з 16 до 20 березня середньодобове виробництво свіжого хліба по заводах Концерну Хлібпром зросло на 12% в порівнянні з аналогічним періодом минулого тижня. Така тенденція продовжує зберігатися. Зараз середньодобове виробництво на наших підприємствах складає близько 200 тонн за добу.

Заходи безпеки, які введені на підприємствах Концерну Хлібпром

На підприємствах Концерну Хлібпром – Львівський хлібзавод №1, Львівський хлібзавод №5, Цех хлібобулочних напівфабрикатів, Вінницяхліб, Явірмлин, впроваджена міжнародна система безпеки та якості харчових продуктів HACCP, яка передбачає суворий контроль за якістю продукції на всіх ланках виробництва від прийому сировини до готового пакованого виробу. При належних впроваджених системних заходах на підприємстві жодна загроза не завадить споживачам за будь-яких обставин і надалі зберігати звичний безпечний і смачний режим харчування.

Додаткові заходи безпеки

Задля гарантування найвищого рівня безпеки в час поширення коронавірусу Covid-19 на всіх підрозділах Концерну Хлібпром вжито додаткових посилених застережних заходів. На усіх виробничих підрозділах, на прохідних, сходових клітках, у кімнатах прийому їжі встановлено додаткові дезінфектори, обов’язкове використання яких додатково контролюється. Для оцінки фізичного стану кожному працівнику перед входом на підприємство вимірюють температуру тіла безконтактними термометрами. Вдвічі частіше проводиться вологе прибирання з хлором з обов’язковим протиранням рукояток та часто використовуваних поверхонь. Всі працівники забезпечені захисними засобами, такими як маски та рукавиці з відповідними інструкціями їх використання для мінімізації поширення вірусів.

Концерн перебуває у постійному контакті з лікарями і за їх рекомендаціями усі медпункти на підприємствах постійно поповнюються профілактичними препаратами та вітамінами, які можуть мати імуномодулюючу та противірусну дію. Відповідно кожен працівник після консультації з терапевтом має можливість отримати необхідний препарат для додаткового бар’єру від вірусів.

У цей час працівники виробництв, так само як і медики і інші працівники ургентних служб, не мають можливості залишатися дома, а щодня виходять на роботу для здійснення свого обов’язку. Тому адміністрація підприємства прийняла рішення про закупівлю фруктів, які містять вітамін С збагачені іншими антисептичними властивостями для підсилення вітамінної дієти наших працівників.

Концерн здійснює доставку людей на усі підприємства

Задля додаткової безпеки працівників усі вони доставляються з та на роботу нашими власними автобусами підприємств, не використовуючи громадський транспорт або спеціалізований муніципальний транспорт. Автобуси доставки обробляються дезінфікуючими розчинами до посадки та після висадки для безпечного проїзду. З Львівською обласною адміністрацією узгоджено безперешкодний режим курсування наших автобусів під час карантину в межах області по узгоджених маршрутах.

Купуйте лише пакований хліб!

Концерн Хлібпром і раніше наголошував, що варто купувати лише запакований хліб.

«На жаль, наше суспільство не було готове до такого продукту, поки ми не зіткнулися з великою загрозою. Багато хто до сьогоднішнього дня вірив у пост-радянські міфи про те, що нібито непакований хліб свіжіший, його потрібно потримати на дотик та вибрати найм’якіший, про те, що упаковка значно здорожчує продукт тощо. У сьогоднішніх умовах протидії поширенню вірусів ми почали особливу увагу звертати на безпеку продуктів харчування та купувати перш за все упакований хліб. І це правильний вибір нашого споживача, який повинен бути таким не лише в умовах карантину», - наголошує компанія у своєму офіційному повідомленні.

У концерні додають: якщо споживач купує упакований продукт – він достовірно знає виробника та склад продукту, дату виготовлення. Упаковка захищає хліб від мікроорганізмів, які супроводжують виріб від моменту виходу з печі до споживання. А матеріал упаковки – безпечний для здоров’я.

Довідка:

ПрАТ «Концерн Хлібпром» – одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 200 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. В структуру Компанії входить 5 переробних підприємств: Львівський хлібзавод №1, Львівський хлібзавод №5, Цех хлібобулочних напівфабрикатів, Вінницяхліб, Явірмлин. Концерн випускає продукцію під такими торговими марками: Agrola, 2Go, ВінницяХліб, Хліб по-львівськи, Живий злак, Люблянна, Bandinelli, Panerini, Grillbakery.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук