НАЗК передасть до суду матеріали на Зеленського через декларацію

НАЗК вручило президентові України два протоколи у зв'язку з адмінпорушеннями

НАЗК передасть до суду матеріали на Зеленського через декларацію
Зеленський не повідомив про суттєві зміни в майновому стані

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков склав і вручив президентові України Володимиру Зеленському два адміністративні протоколи у зв'язку з адміністративними порушеннями: неподанням повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Відповідні матеріали будуть передані до суду, зазначено на офіційній сторінці НАЗК.

У НАЗК зазначили, що президент особисто сповістив НАЗК про факти порушення.

«Після вступу на посаду президента України Володимир Зеленський зробив покупку і продаж облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Загальна вартість придбаних і проданих боргових цінних паперів перевищувала 50 прожиткових мінімумів. Таким чином, Володимир Зеленський повинен був подати до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновий стан упродовж 10 днів з моменту покупки і продажу ОВДП. Повідомлення до реєстру не надійшло», – зауважили в НАЗК.

Відтак 7 липня голова НАЗК Олександр Новіков вручив президентові два протоколи у зв’язку з адміністративними порушеннями (стаття 172-6 КУпАП).

У разі доведення провини, відповідно до санкції статті, Зеленському загрожує штраф у розмірі 1700-3400 грн.

До слова, раніше проти Зеленського відкрили справу через порушення умов карантину: під час поїздки до Хмельницького глава держави був у кав'ярні без маски за столом із більшою кількістю людей, ніж можна.

19 червня Хмельницький міськрайонний суд мав розглянути питання щодо адміністративного порушення президента Володимира Зеленського через те, що він із делегацією відвідував кав'ярню під час обмежень. Але суддя призупинив провадження і звернувся до Верховного суду для розтлумачення, чи можна очільника держави притягнути до адміністративної відповідальності.

А ще в травні 2019 року Зеленського оштрафували на 850 грн за демонстрацію бюлетеня під час другого туру виборів 21 квітня.

Як інформував ZAXID.NET, Володимир Зеленський особисто поінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані. Він готовий нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук