НБУ визнав резидентами кримчан, які проживають на материковій Україні

ЕкономікаО.Г., 18 грудня 2014900

Нацбанк України скасував чинне з 3 листопада рішення про визнання нерезидентами переселенців з Автономної Республіки Крим, що проживають на материковій частині України.

У новій постанові НБУ, що є в розпорядженні УНІАН, регулятор змінює свою постанову №699 «Про застосування окремих норм валютного законодавства за режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим».

«Фізична особа, яка є внутрішньо переміщеною особою і одержала передбачену законодавством України довідку, що засвідчує її перебування на материковій частині України, є резидентом України. Для цілей ідентифікації внутрішньо переміщеної особи місцем її проживання на території України вважається адреса проживання, зазначена в довідці», - йдеться в документі.

Також, згідно з постановою, Нацбанк називає недійсними документи і рішення стосовно суб'єктів Криму і їхньої діяльності, видані органами Російської Федерації і незаконними органами, створеними на території вільної економічної зони «Крим», у зв'язку з чим такі документи не можуть використовуватися банками при проведенні операцій суб'єктів Криму, здійсненні заходів валютного контролю і фінансового моніторингу.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук