НБУ врегулював низку питань щодо касового обслуговування банків

ЕкономікаРоман Ганкевич, 24 жовтня 20162590
 НБУ врегулював низку питань щодо касового обслуговування банків
фото ZN.ua
Постанова прийнята в рамках впровадження Концепції організації готівкового обігу в Україні

Національний банк України врегулював низку питань щодо касового обслуговування банків. Про це повідомила прес-служба регулятора.

Згідно з повідомленням, правління Нацбанку 17 жовтня 2016 прийняло постанову № 393 «Про внесення змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні». Постанова прийнята в рамках впровадження Концепції організації готівкового обігу в Україні (рішення Правління Національного банку України «Про затвердження Концепції організації готівкового обігу в Україні» від 11 серпня 2016 № 207-рш).

Постанова зокрема вносить такі зміни в порядок касового обслуговування банків:

  • визначається, що проведення касового обслуговування банків (філій, відділень) має здійснюватися незалежно від місця знаходження на підставі договорів про касове обслуговування;
  • змінюється порядок надання інформації про операції з передачі національної валюти між банками;
  • встановлюються вимоги, банк (філія, відділення) зобов'язаний (зобов'язана) передавати банкноти для повторного випуску в обіг своїм філіям, відділенням або іншим банкам (філіям, відділенням) тільки ті, які оброблені автоматизованим способом з використанням обладнання для автоматизованого оброблення банкнот;
  • змінюються терміни проведення дослідження сумнівних банкнот національної та іноземної валюти

Постанова № 393 набирає чинності з 1 грудня 2016 року, крім норми стосовно автоматизованої обробки банкнот банками, яка має вступити в силу з 01 січня 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук