Не допустити знищення Національної Академії Сухопутних військ у Львові!

БлогиВолодимир Гірняк , 20 червня 2017 1670 5
Володимир Гірняк
Заступник голови Львівської облради

От не можу для себе знайти пояснення – які мотиви керують ініціаторами розформування Національної академії сухопутних військ (далі – НАСВ). Як почав цю тему свого часу Янукович, так вона і не кане у Лету. Маю інсайдерську інформацію, що завтра на засіданні Кабміну хочуть протиснути ідею про створення у Харкові інституту танкових військ. Туди ж перенесуть зі Львова кілька факультетів з НАСВ. Зокрема, факультет з підготовки курсантів-танкістів.

Давайте називати речі своїми іменами. Така стратегія – це злочин проти держави, а не чиїсь амбіції чи інтереси. Львів має потужне лобі як в Кабміні, так і в парламенті. Де воно? Чого мовчить? Я закликаю урядовців-патріотів, особливо – львів’ян, не голосувати завтра по цьому питанню! Більше того – зняти його і забути про цю ідею. Так само підключитись просто зобов’язані народні депутати, в першу чергу – із групи «Львіщина», та ті, хто підтримує курс України в НАТО.

Аргументів на користь НАСВ більш, ніж достатньо. Наведу лише декілька:

  • Створення якісної навчально-матеріальної бази – справа десятків років. В НАСВ досвід формується ще з 2005 року. Чи маємо ми час? Тим паче – в умовах війни. Тим паче – коли фахівців-офіцерів і так бракує?
  • Чи дуже сприятиме національній безпеці держави розташування військово-стратегічного вузу поблизу кордону із кремлівським агресором? Відповідь очевидна.
  • Прагнемо до міжнародних стандартів? Найпотужніша мілітарна держава світу США має тільки один видовий сухопутний заклад, а не клонує їх по цілій країні.
  • На Львівщині є сучасний надпотужний Яворівський полігон. НАСВ щорічно проводяться батальйонні масштабні тактичні навчання високої складності. Організувати аналогічні на базі Харкова апріорі неможливо.
  • Міжнародне співробітництво. НАСВ у Львові проводяться тактичні навчання великої кількості фахівців з армій країн-НАТО. Українські офіцери отримують знання за відповідними стандартами.
  • І найважливіше. Львів – національно-патріотичне місто. Відтак, і рівень патріотизму у офіцерів буде на порядок вищий.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук