Негативне ставлення українців до Росії майже вдвічі перевищує позитивне

Українці найкраще ставляться до Польщі, Білорусі та Грузії, а негативне ставлення у них викликає Російська Федерація, свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», до Польщі «дуже тепло» і "тепло" загалом ставляться 55% опитаних українців. До Білорусі в українців майже таке саме ставлення (ті самі 55%, але на 1% менше тих, хто ставиться «дуже тепло»). До Грузії так ставляться загалом 50% респондентів.

Далі за низхідною йдуть ЄС як інтеграційне об'єднання (45%), Канада (43%), Литва (42%), Німеччина (37%) та Молдова (33%).

Водночас, попри те, що загалом позитивне ставлення до США (41%) в українців переважає, «холодно» та «дуже холодно» ставляться 10% та 3% відповідно.

Єдиною державою, до якої «холодне» (27%) і «дуже холодне» (24%) ставлення українців переважає над «теплим» (13%) і «дуже теплим» (3%), є Російська Федерація.

Опитування було проведене в усіх регіонах України (за винятком Криму, Донецької та Луганської областей) з 10 по 30 липня 2015 року, з додатковою вибіркою в Одеській області. Опитування проводилося за випадковою вибіркою у 1200 постійних жителів України віком від 18 років, що мають право голосу. Статистична похибка не перевищує 2,8%, а коефіцієнт досяжності становив 62,8%.

Опитування було проведене Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення IRI за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук