Невідомі зірвали громадське слухання проекту Статуту територіальної громади Львова

СуспільствоОльга Гринько, 10 серпня 201710971
У міській раді мали представити проект положення Статуту

У четвер, 10 серпня, о 17:00 у Львівській міській раді мали відбутися громадські слухання проекту Статуту територіальної громади м. Львова. Однак невідомі особи не дали змоги провести засідання. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Мали відбутись громадські слухання проекту Статуту територіальної громади міста Львова. Але, на жаль, протягом години зареєстровані присутні, фактично, не дали змоги навіть сформулювати порядок денний, були вчинені дії, щоб не дати змоги розпочати громадські слухання. При спробі доповідачів хоча б представити, що саме напрацьовано робочою групою, люди забирали мікрофон, перекрикували всіх. Було багато російськомовних осіб, які були противниками проведення громадського слухання. Головуючий був змушений просто закрити громадське слухання, не було сенсу продовжувати слухання, адже це могло перерости у більший конфлікт», – розповів начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

За його словами, під час громадських слухань мав бути представлений проект положення, який напрацювала робоча група. Адже до 11 вересня триває період подання пропозицій та зауважень до проекту Статуту.

Ознайомитися з матеріалами громадського слухання проекту Статуту територіальної громади м. Львова можна на сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук