Німецький професор за два дні прооперує у Львові 16 дітей

СуспільствоІрина Ващишин, 17 лютого 2015, 20:52 1004 0

Пластичний хірург зі світовим ім’ям – Клаус Екснер – уже вчетверте приїхав оперувати до Львова. У 8-й міській лікарні його пацієнти – здебільшого діти із вродженими або післяопіковими вадами повік. Втім, дорослих хворих професор також приймає.

Співпраця з ним триває уже третій рік. Цього разу за два дні він матиме 16 операцій. Для пацієнтів це – безкоштовно.

«Я приїхав у неділю. Того ж дня на консультаціях зустрівся з понад 50 батьками. Багатьох з їхніх дітей я вже добре знаю, бо раніше вже оперував їх. А в понеділок ми вже прооперували 11 дітей. Але це не означає 11 операцій. Тому що декому потрібно кілька втручань. Оперували в понеділок допізна. Сьогодні... о пів на сьому ми знову мали важкі операції. Ще декілька буде у вівторок. І, на жаль, у середу, 18 лютого, я вже мушу відлітати, бо цього разу мій візит короткий», – розповів професор Клаус Екснер.

Його візит до Львова підтримують футбольний клуб «Баварія-Мюнхен» та організація німецьких вболівальників «Big Shoe». Вони не лише оплачують переліт відомого хірурга, його перебування у Львові і самі операції, а й надають кошти для закупівлі спеціального обладнання, яке залишиться у 8-й міській лікарні.

«Наші гравці стали зірками, які відомі на цілий світ, але я думаю, що професор Екснер і також лікарі цієї лікарні для людства набагато важливіші», – зазначив голова правління ФК «Баварія-Мюнхен» Карл-Хайнц Рюмменігге.

Візит професора до Львова футбольні меценати спланували разом з важливим матчем «Шахтар» – «Баварія», котрий сьогодні відбудеться у Львові.

«Я дуже радий, що маю можливість бути тут. Я би все одно приїхав сюди, бо сьогодні гра. Але та сердечність і дружність, з якою тут мене зустрічають, мотивує мене до того, аби повертатися у ваше місто. І я вам обіцяю, що принаймні ще раз всередині цього року ми сюди приїдемо», – розповів керівник організації «Big Shoe» Вольфганг Понто.

Відтак наступний візит професора Клауса Екснера до Львова можливий вже у травні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук