НКРЕ розробила онлайн-калькулятор визначення вартості приєднання до газорозподільних систем

НКРЕ розробила онлайн-калькулятор визначення вартості приєднання до газорозподільних систем
фото УНІАН
Калькулятор дає можливість споживачам отримати відповіді на питання щодо вартості приєднання до газу

Для забезпечення оперативності і підвищення рівня якості обслуговування споживачів Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕ), розробила та розмістила на своєму веб-сайті калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги з приєднання до газорозподільних систем. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Як зазначається, калькулятор став доступний на сайті НКРЕ у понеділок, 12 червня. Він дає можливість споживачам в оперативному порядку отримати відповіді на основні питання щодо вартості послуги з приєднання до газотранспортної системи, в які терміни воно відбудеться, хто є фактичним виконавцем послуг і яку відповідальність несе виконавець за невчасне надання послуг.

На сайті пояснюється, що калькулятор визначає розмір плати за приєднання, що є стандартним, тобто таким який передбачається в проекті Договору на приєднання до газорозподільної системи. Приєднання, що є стандартним - це приєднання до газорозподільної системи оператора газорозподільчої мережі об'єкта замовника потужністю до 16 м3 на годину включно на відстань, що не перевищує 25 метрів для сільської та 10 метрів для міської місцевості по прямій лінії від місця забезпечення потужності до межі земельної ділянки замовника.

Нагадаємо, раніше комісія вже запустила калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги зі стандартного приєднання електроустановок замовника до електромереж.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук