Нобелівський комітет до 8 березня підготував відео про всіх жінок-лауреатів премії

СвітЮлія Поліковська, 8 березня 20162820

Відеопрезентацію про 48 жінок-лауретів Нобелівської премії опублікували на сторінці комітету у Facebook.

«Жінки, які змінили світ. Майстерність у літературі, новаторство у науці, відкриття, які рятують життя, та дії в інтересах миру і прав людини - досягнення жінок у всьому світі, які удостоєні Нобелівської премії», – написали в коментарі до відео.

 
Women who changed the world.

Women who changed the world. Literary mastery, pioneering science, life-saving discoveries and actions for peace and human rights – achievements of women around the world awarded the Nobel Prize. Learn more about the impactful work of these Laureates at Nobelprize.org.#InternationalWomensDay #WomensHistoryMonthPhotos: Ulla Montan, Alexander Mahmoud, Nobelprize.org. Music: Epidemic Sound.

Опубліковано Nobel Prize 8 березень 2016 р.
 

Окрім того, у комітеті підготували інфографіку, яка показує періодичність нагород жінок. За весь час її дії жінок нагородили премією 49 разів і тільки один лауреат, Марія Склодовська-Кюрі, отримала премію в галузі хімії двічі – у 1903 та 1911 роках.

Нагадаємо, лауреатом цьогорічної Нобелівської премії з літератури стала письменниця з Білорусі Світлана Алєксієвіч. Премія присуджена «за її поліфонічний текст, який став пам'ятником страждання і хоробрості нашого часу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук