Норвезьку армію готують швидко реагувати на російську агресію

СвітРоман Ганкевич, 26 лютого 20152120
Норвезька армія на навчаннях у Скьйольді

Збройні сили Норвегії будуть реструктуровані з метою підвищення їхньої реакції у відповідь на зростання російської агресії. Про це заявила міністр оборони Норвегії Іне Еріксен Сорейде під час візиту до Великобританії, повідомляє «Українська правда» з посиланням на The Guardian.

«Протягом перших двох місяців цього року ми спостерігали збільшення активності російських військових літаків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ми бачимо, що вони літають довше, використовують більше різновидів літаків і їх моделі поведінки незвичайні», – сказала вона.

Міністр зазначила, що поки російська авіація не порушувала повітряний простір країни і в Норвегії не така ситуація, як над іншими балтійськими країнами, де їх активність втричі вища від звичайного.

Крім того, Сорейде зазначила, що Норвегія посилює військову співпрацю з Естонією, Латвією і Литвою.

«Росіяни, можливо, дають зрозуміти балтійським країнам, що навіть незважаючи на те, що вони є членами НАТО, це сфера впливу РФ», – заявила міністр.

Іне Сорейде також повідомила, що Норвегія «беззаперечно» готова розширити навчання українських військових, і дала прогноз, що країни-члени НАТО будуть наслідувати приклад Великобританії.

Як відомо, раніше про відправку 75 військових інструкторів в Україні повідомив британський прем'єр Девід Кемерон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук