Нова Воєнна доктрина передбачає збільшення контрактників у Збройних силах України

СуспільствоВолодимир Пиріг, 24 вересня 201520471

Збройні сили України в умовах збройного протистояння будуть комплектуватися за змішаним принципом, але в складі бойових частин буде збільшуватися кількість військовослужбовців за контрактом.

Це визначено новою редакцією Воєнної доктрини, текст якої опубліковано на офіційному сайті президента України в четвер, 24 вересня.

«Збереження в умовах збройного протистояння і реальної загрози агресії змішаного принципу комплектування Збройних сил України та інших, створених відповідно до законів України військових формувань, з поступовим збільшенням кількості військовослужбовців за контрактом у складі бойових військових частин», – йдеться в доктрині.

Згідно з документом, комплектування небойових військових частин і посад, які не передбачають боєздатності в бойових військових частинах, здійснюватиметься переважно військовослужбовцями строкової служби та призваними на військову службу за призовом під час мобілізації (у випадку прийняття рішення про мобілізацію).

У доктрині також зафіксовано дотримання принципу «незалучення військовослужбовців строкової служби до участі в бойових діях».

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України ухвалила нову Воєнну доктрину 2 вересня, а 24 вересня її затвердив президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук