«Нове покоління для нової України»

В Україні стартує публічна фаза Кампанії розвитку Українського католицького університету

6 грудня 2014 року в Fairmont Grand Hotel (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ) відбудеться VII Благодійний вечір Українського католицького університету (УКУ), під час якого буде оголошено початок публічної фази Кампанії розвитку в Україні. Гасло кампанії –  «Нове покоління для Нової України».
 
«УКУ є неприбутковим навчальним закладом, який працює за зразком західних університетів – на свою діяльність та навчання студентів залучає коштів від жертводавців. VII Благодійний вечір у Києві традиційно збире приятелів та однодумців університету, які своїми ідеями, працею, коштами підтримують розвиток якісної вищої освіти в Україні та навчання в УКУ», – розповідає проректор із комунікацій та розвитку Наталія Климовська.
 
Щороку формується Почесний комітет заходу, до якого входять провідні церковні діячі, політики, бізнесмени, митці. Цього року серед учасників комітету – глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), Блаженніший Любомир Кардинал Гузар, дружина Президента України Марина Порошенко, народний депутат Лілія Гриневич, моральний лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, Міністр культури України Євген Нищук, міс Україна-2013 Анна Заячківська.
 
Важливою частиною Благодійного бенкету є «Тихий аукціон 2014», на якому представлено роботи українських митців. До слова, на  виручені кошти від продажу творів кримськотатарських митців Університет створить окрему стипендію для талановитих кримськотатарських студентів.
 
Спеціальними гостями VII Благодійного бенкету є: Джамала, Брія Блессінг, Ігор Грохоцький та Христина Соловій.
 
Під час коктейлю буде можливість поспілкуватися із гостями (18:30-19:30).
 
Акредитація ТБ та фото-коресподентів: Марія Чубата, тел: 097 967 12 56  або електронною поштою [email protected]
 
Довідка: У 2010 році УКУ ініціював першу фазу Кампанії розвитку університету з метою зібрати 65,5 млн доларів США до кінця 2016-го року. Завдяки жертовності численних меценатів станом на листопад 2014 року було зібрано та освоєно 70% від остаточної суми. За ці кошти вже збудовано навчальні корпуси Українського католицького університету, колегіум, відкрито навчальні програми. Наприклад, із 2010 року Університет відкрив: магістерські програми з журналістики, медіа комунікацій та соціальної педагогіки,  бакалаврську програму з психології. У наступному навчальному році стартує магістерська програма з правознавства. Окрім того, збудовано Колегіум, у якому живуть студенти, багатофункційний академічний корпус, розпочато будівництво церкви святої Софії.
 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук