Мобільний оператор lifecell різко підвищив тарифи

Нові тарифи почнуть діяти з 12 грудня

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 5 грудня 201818850

Оператор мобільного зв’язку різко підвищив тарифи на свої послуги, свідчить інформація на сайті оператора. Більшість нових тарифів почне діяти з 12 грудня, тоді як у деяких тарифних планах ціни зросли наприкінці листопада.

Зокрема, в тарифному плані «Абсолютна свобода» вартість мінімального пакету послуг з 12 грудня зросте з 85 до 115 грн, в тарифі «Лайфхак» вартість мінімального пакету послуг на 4 тижні з 12 грудня зросте з 99 грн до 175 грн, у тарифі «Хайп» – з 85 грн до 100 грн, а в тарифі «Дзвінки всім» з 50 грн до 80 грн. При цьому в деяких тарифних планах разом зі зростанням тарифів зростає обсяг додаткових послуг (наприклад, кількість мегабайтів інтернету або дається безкоштовно 50 гб хмарного сховища).

Крім того, з 28 листопада оператор підвищив вартість пакетів послуг у тарифному плані «Зроби сам», який дозволяє абонентам платити лише за ті послуги, які вони використовують.

Оператор також повідомив, що його абоненти до 31 січня зможуть безкоштовно перейти на будь-який інший тариф, доступний для підключення.

Як повідомила агенція «Інтерфакс-Україна», в прес-службі lifecell наголосили, що оператор проводить таке масштабне підвищення тарифів уперше за два роки. Там також додали, що коригування цін на послуги мобільного зв'язку відповідно до ринково обґрунтованих зумовлене загальними економічними факторами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук