Новий генсек ООН назвав пріоритети в реформах організації

СвітАндрій Стець, 20 січня 20171460
Новий генсек ООН назвав пріоритети в реформах організації
Новий генсек ООН Антоніо Гутерреш

Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерреш назвав три сфери реформ, які він вважає пріоритетними для того, щоб Організація стала краще працювати. Відповідну заяву він озвучив в четвер, 19 січня, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє «Укрінформ».

«Для того, щоб бути готовим відповісти на сучасні виклики, я думаю, для ООН дуже важливо усвідомити необхідність реформ», – заявив Гутерріш.

У зв'язку з цим він назвав три напрями, які вимагають змін.

«Насамперед, це реформи нашої мирної стратегії та архітектури», – зазначив Гутерреш. Мова йде, зокрема, про миротворчі місії ООН, на які витрачається близько 70% бюджету Організації, і при цьому все одно виникають труднощі, а проблеми залишаються невирішеними.

«Нам потрібно бути впевненими, що запобігання і стійкий мир у країні, охопленій конфліктом, повинні бути пріоритетом і, очевидно, зменшить нашу участь з підтримання миру в майбутньому», – наголосив генеральний секретар.

Другим напрямом реформування ООН, Гутерріш назвав сферу миру і безпеки. У цьому зв'язку він звернув увагу на необхідність координації дій, які здатні забезпечити повну підтримку країни в імплементації домовленостей щодо сталого розвитку та Паризької кліматичної угоди.

І, нарешті, за його словами, для ООН необхідна реформа менеджменту. Вона повинна охопити зміни правил роботи персоналу і організації бюджету, щоб ООН могла працювати в нових умовах.

«Тільки реформи в ООН можуть стати рушієм для того, щоб міжнародне співтовариство мало можливість трансформувати запобігання в реальний пріоритет, і ми знаємо, що це, очевидно, не буде легко», – заявив Антоніо Гутерреш.

Нагадаємо, колишній прем'єр-міністр Португалії Антоніо Гутерреш 1 січня 2017 року офіційно приступив до роботи в якості генерального секретаря ООН.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук