Новий очільник управління юстиції Львівщини звільнить 4 заступників

Новий в.о. начальника головного управління юстиції Львівщини Ярослав Жукровський звільнить з посад 4 заступників. Упродовж 2 місяців вони працюватимуть у відомстві та проходитимуть перевірку на відповідність посаді. Після цього, за результатами конкурсу, прийматимуть рішення про те, чи залишаться вони на своїх посадах.

«Вчора були попереджені всі заступники начальника управління про їхнє звільнення у зв’язку з реорганізацією упродовж двох місяців. Тобто, чинні заступники начальника працюють два місяці і тільки якщо вони пройдуть конкурс, то зможуть стати заступниками начальника обласного управління», – розповів Ярослав Жукровський у вівторок, 28 квітня, під час представлення.

Зокрема, йдеться про Михайла Квятковського, Богдана Юськіва, Любов Ясінську та Володимира Паничка. 

Він також зазначив, що управління готове до діалогу з громадськістю, до проведення незалежних аудитів та нових ідей.

«Я впевнений, що у міністерстві юстиції створять всі умови для того, щоб кожен, хто запропонує нову модель розвитку юстиції зможе отримати якусь оцінку в кадровій комісії», – зазначив Жукровський.

Додамо, що сам Жукровський пообіцяв звільнитися з посади, якщо через 6 місяців йому не вдасться «перезавантажити систему юстиції».

«Я домовився з міністром про 6 місяців роботи. Після цього ми оцінюватимемо те, чи вона ефективна, чи якісна, результативна. Чи здатен я бути начальником в подальшому», – повідомив він.

Нагадаємо, Ярослава Жукровського за наказом міністра призначили  24 квітня. Представлення відбулося у вівторок, 28 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук