Новий спікер Андрій Парубій назвав пріоритети очоленого ним парламенту

СуспільствоАндрій Стець, 14 квітня 20163810
Новий спікер Андрій Парубій назвав пріоритети очоленого ним парламенту
фото ТАСС
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

Обраний у четвер, 14 квітня, голова Верховної Ради Андрій Парубій назвав оборонну сферу пріоритетним напрямком роботи парламенту під його керівництвом. Про це повідомляє «РБК-Україна».

«Як голова Верховної Ради України, я, звичайно, перш за все буду робити пріоритет на законопроектах, що стосуються оборонної сфери. Оскільки наша країна знаходиться у війні з російським окупантом, ця сфера для мене була й залишається ключовою та пріоритетною. Підтримка армії, підтримка сектору оборони і безпеки», - повідомив Парубій.

Новий спікер розповів і про інші пріоритетні сфери діяльності парламенту: боротьба з корупцією, реформування судової системи, завершення реформування парламенту, налагодження роботи між Радою та Кабміном.

Також Парубій розповів про свій «стиль» проведення сесії парламенту.

«Я вів сесію і до сьогоднішнього дня неодноразово, у мене очевидно є інший, свій стиль ведення сесії і я думаю, що його можна спостерігати як сьогодні, так і в інші дні», - заявив він.

За його словами, народні депутати повинні практикувати нові форми роботи. Зокрема, Парубій запланував виїзну президію в Маріуполі.

«Я впевнений, що ми повинні запроваджувати нові форми нашої роботи. Ось, наприклад, одна з тих, які я буду пропонувати депутатам, - це виїзні президії ВР України, щоб ми їх робили не тільки в Києві, але і в Маріуполі, Запоріжжі, Харкові, Львові. Виїжджаючи для того, щоб розуміти місцеві проблеми і для того, щоб змогли на місці побачити, які гострі проблеми для цього регіону і для людей. Очевидно, що загальна зміна та оновлення і поліпшення роботи ВР України йде в загальному напрямку реформ, які йдуть в парламенті», - цитує Парубія телеканал «112 Україна».

За його словами, результати роботи щодо реформування Ради будуть видні швидко.

Як інформував ZAXID.NET, 14 квітня депутати проголосували за призначення першого заступника голови парламенту Андрія Парубія головою Верховної Ради України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук