Обама звинуватив Росію в агресивній поведінці на міжнародній арені

СвітЛюбко Петренко, 21 вересня 20161530
Обама звинуватив  Росію в агресивній поведінці на міжнародній арені

Президент США Барак Обама, виступаючи з останнім зверненням до Генеральної асамблеї ООН, закинув Росії, що та намагається силою  задовольнити свої імперські амбіції.  

Більша частина промови Барака Обами на 71 сесії Генасамблеї ООН була присвячена проблемам людства, тому, як ці проблеми потрібно вирішувати, і ролі Сполучених Штатів у цьому вирішенні – повідомив телеканал CNN. Серед проблем він назвав і актуальні дії російського керівництва. 

«У світі, який вже вийшов з епохи імперій, ми бачимо, як Росія намагається повернути колишню славу силою. Якщо Росія продовжить втручатися в справи своїх сусідів, її власні кордони стануть тільки ще більш уразливими. Дехто вважає, що майбутнє за сильними особистостями, а не за сильними демократичними органами управління. Але я вважаю, що дорога справжньої демократії – це найкращий шлях», – застеріг шеф Білого дому. 

У доповіді Обама не обійшов увагою і «Революцію гідності» в Україні. «Люди вийшли на вулицю не через якусь змову з-за кордону. Вони просто вимагали змін, вони бачили, що люди в балтійських країнах і в Польщі живуть краще. Там суспільство ліберальніше, демократичніше, ніж їхнє власне. В Європі поступ в тих країнах, які встали на шлях демократії, більший, ніж в тих, які відмовляються рухатися цим шляхом», – зазначив американський президент. За його словами, США на прикладі всієї своєї історії показують звичайним людям в різних країнах світу, чого можна домогтися, побудувавши функціональні демократичні інститути. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук