«Обливаний понеділок» у Львові перетворять на розвагу для туристів

Олег Онисько, 18 квітня 20140
"Обливаний понеділок у Львові

Традиційну великодню забаву цього року у Львові вирішили провести у самому серці міста – на площі Ринок. Усі бажаючі обливатись і бути облитим зможуть зробити це в одному місці. Спроби обливати людей поза межами площі Ринок будуть каратися штрафами та загонами Самооборони.

Останні роки у Львові обливаний понеділок перетворився з  веселої традиції на масові неконтрольовані порушення порядку. Все більше мешканців міста бояться виходити на вулицю в цей день. Саме тому цьогоріч Львівська міська рада вирішила подати приклад  того, як розважатись в обливаний понеділок, не порушуючи громадський спокій.

 «Ми хочемо зробити обливаний понеділок організованим, дати доступ гостям та мешканцям міста до чистої води і підняти максимально всім настрій від цього дня, бо минулого року були прикрі ситуації, коли одні люди брали участь, а інші – ні, що призводило до конфліктних ситуацій», – пояснив ZAXID.NET начальник управління внутрішньої політики Львівської міськради Андрій Шевців.

Цього року для святкування «Обливаного понеділка» буде облаштована спеціальна зона на площі Ринок. Вхід для усіх бажаючих з 12:00 до 18:00 у понеділок буде вільним з чотирьох боків площі, волонтери роздаватимуть шапочки для душу. На площі можна буде придбати водні пістолети і кульки з водою, а для «поповнення запасів» будуть облаштовані  5 точок доступу до води.

«Фонтани працюватимуть, але ми проситимемо, щоб у фонтанах води не черпали. Просимо також не обливати перехожих та гостей міста, які не бажають брати участі у таких розвагах», – сказав Андрій Шевців.

При цьому трамвайна зупинка і літні тераси, розташовані на Ринку, оголошені «сухими  зонами». Працюватимуть також сушки для сушіння волосся та мокрого одягу.

За дотримання громадського порядку стежитимуть представники МВС та самооборони. Патрулюватимуть місто також представники громадських організацій «Народна самооборона», «Варта-1», «Рабів до раю не пускають», «Дорожній контроль» та «Автосотня».

Як зазначив координатор самооборони львівського Євромайдану Валентин Середюк, патрулі будуть стежити за дотриманням порядку, серед іншого, і у Шевченківському гаї.  Середюк сподівається, що цього року традиційна великодня забава пройде без неприємних інцидентів.

Андрій Шевців також наголосив, що єдиним «легітимним місцем» для обливання буде площа Ринок, тому всіх, хто обливатиметься водою поза її межами, патрулі будуть просити пройти на площу.

Прес-секретар ГУ МВС у Львівській області Світлана Добровольська запевнила ZAXID.NET, що у випадку свідомого порушення мешканцями Львова установленого порядку, правопорушники понесуть  адміністративне покарання та будуть змушені заплатити штраф у розмірі від 51-ї до 100 грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук