<

Один із найвпливовіших ІT-інвесторів став радником мера Львова

Суспільство25 червня 201530700
Один із найвпливовіших ІT-інвесторів став радником мера Львова
фото AIN
Ілля Кенігштейн

Відомий український інвестор та підприємець у сфері інформаційних технологій Ілля Кенігштейн став позаштатним радником міського голови Львова з питань інновацій на інвестицій. Про це повідомив 25 червня сам Кенігштейн у своєму фейсбуці, опублікувавши фото службового посвідчення.

«Я прийняв пропозицію мера Львова Андрія Садового стати позаштатним радником з інновацій та інвестицій.., – написав, зокрема, Кенігштейн. – Сьогодні Львів є одним з найбільш прогресивних міст країни, з чіткою стратегією розвитку, яка, серед іншого, націлена на використання сучасних IT-рішень в різних галузях суспільного життя: освіти, системи охорони здоров'я, енергозбереження, транспортної інфраструктури, системи адміністративних послуг, туризму та багато чого іншого. Всі ці рішення ми плануємо впроваджувати, використовуючи досвід і експертизу в першу чергу українських і міжнародних інноваційних компаній з побудови сучасних інформаційних систем, що відповідають європейським і міжнародним стандартам».

У відділі кадрів Львівської міськради ZAXID.NET підтвердили призначення Іллі Кенігштейна на посаду позаштатного радника міського голови. Як відомо, робота позаштатних радників є неоплачуваною. Загалом міський голова Львова Андрій Садовий має трьох штатних радників і 28 позаштатних.

Засновник і старший партнер венчурного фонду Hybrid Capital Ілля Кенігштейн є уродженцем Львова. Ще дитиною разом з батьками він емігрував з СРСР до Ізраїлю, втративши українське громадянство. «У 2007 році я знову повернувся в Україну, тепер разом із сім’єю живемо на дві країни», - розповідав Кенігштейн в одному із інтерв’ю 2014 року.

За підсумками 2014 року Ілля Кенігштейн увійшов до Топ-5 найбільш впливових людей українського ринку технологічного бізнесу та венчурного інвестування. Він також очолював робочу групу «Реанімаційного пакету реформ» із впровадження 3G-зв’язку в Україні. Весною 2015 року Кенігштейн заявив про намір прискорити впровадження в Україні найбільшої світової платіжної онлайн-системи PayPal. Як повідомляли профільні видання, до цієї ініціативи уже підключились НБУ и Deloitte.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук