Одна з військово-лікарських комісій на Львівщині визнала придатними лише 2% призовників

Одна з військово-лікарських комісій на Львівщині визнала придатними лише 2% призовників

Військово-лікарська комісія Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного райвійськкомату визнала придатними до військової служби лише 2% людей, які за віком підлягають призову. Тоді як середній показник на Львівщині становить понад 30%, розповів у п’ятницю, 24 квітня, прокурор Львівщини Роман Федик. Він припустив, що такий низький результат є наслідком корупції.

«Багато призовників через військово-лікарські комісії визнаються непридатними. Наведу приклад: військово-лікарськими комісіями Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного райвійськкомату лише 2% визнані придатними. Бродівського – 11%, Самбірського – 15%. Звичайно, що це в першу чергу питання до медичних комісій. Є припущення, що тут не обійшлося без корупційної складової», – розповів Федик.

За його словами, винних притягнуть до відповідальності. Прокуратура вже ініціювала перед департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА проведення перевірок з питань законності надання таких лікарських висновків.

Роман Федик також додав, що на Львівщині з часу першої хвилі мобілізації зареєстровано 133 кримінальні провадження за ухилення від призову, а також 9 – за перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань. 7 обвинувальних актів уже скерували до суду, а по 3 з них винесено обвинувальні вироки, в тому числі один із реальною мірою покарання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук