Охочих працювати в Росії українців стало вчетверо менше

українські заробітчани не дуже задоволені умовами та оплатою праці в РФ

Кількість українців, які бажають поїхати на заробітки до Росії, зменшилася у чотири рази та становить 6%. Про це заявив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, передає «Укрінформ».

«Майже три чверті з тих, хто були за кордоном протягом останніх п’яти років, хотіли б поїхати знову на заробітки. Не зупиняють людей ні проблеми, з якими вони стикаються, ні, можливо, менші заробітки... Але змінюється вектор, куди б хотіли їхати: якщо в Росії працювали близько чверті опитаних нами заробітчан, то зараз в Росію готові їхати лише 6%. Тобто, падіння у понад чотири рази. Натомість, люди б хотіли працювати у Німеччині та Польщі, інших країнах ЄС», – сказав Антипович.

Згідно з даними групи «Рейтинг», донині 36% опитаних заробітчан виїжджали на роботу у Польщу, на другому місці – Росія із 25%. При цьому, у Польщі більше працювали мешканці Заходної та Центральної України, а до Росії їхали заробітчани з південних та східних областей.

«Центральна Україна їздить однаково – що в бік Польщі, що в бік Росії», – додав соціолог.

При цьому, додав Антипович, українські заробітчани не дуже задоволені своєю роботою в Росії: «Чи задоволені заробітчани? Так, скоріше задоволені. Інакше б люди не їздили на заробітки. Але більше третини заробітчан зі Сходу не задоволені під час роботи за кордоном. Чому? Тому що вони, в основному, їздили в Росію, а в Росії певно і заробітки приблизно так, як і в Україні, з певною специфікою».

Як повідомляв ZAXID.NET, абсолютна більшість українців, які в останні п’ять років хоча б раз працювали за кордоном, (71%) хочуть повернутися туди на роботу. Найбільше українців хотіли б працювати у Німеччині (23%) та Польщі (22%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук