Олег Березюк: «Опір має наростати!»

Керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у ВРУ заявив про наступ на місцеве самоврядування

Суспільство16 травня 201810120

В Україні продовжується наступ на місцеве самоврядування. Цю масовану атаку, за словами керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олега Березюка, втілюють як правоохоронні органи, які служать олігархічному режиму, так і олігархічний бізнес, який, захопивши державні підприємства, знищує громади.

Приклад подібного можна побачити у місті Борислав на Львівщині, котре зіткнулося і з екологічною, і з економічною проблемами. Так, місто, де 160 років видобувають нафту, знаходиться в повному занепаді, а вміст тяжких металів у ґрунтах та повітрі, згідно досліджень, там в сотні разів перевищує норму.

«Місто настільки перенасичене нафтою, що вона просто безгосподарно тече, наприклад, городами. Нафтові свердловини стоять прямо біля населених будинків. У 1972 році стався трагічний випадок, вибухнув двоповерховий будинок, загинуло 9 осіб. Після цього були якісь відповідні роботи, а зараз нічого не робиться. Дуже би просили державотворців, Президента звернути увагу. Ми можемо увійти в історію або як велика трагедія, або як початок розбудови країни, тому що ходимо по чорному золоту», – розповіла депутатка Бориславської міської ради Любов Голубіцька.

Друга не менш важлива проблема міста є економічною. Справа в тому, що станом на сьогодні у Бориславі господарює ПАТ «Укрнафта», яка забезпечує 40% дохідної частини бюджету.

«Укрнафта» важкою технікою знищує інфраструктуру. Зараз вони проводять так звану реорганізацію, перереєстровують підприємство у інше місто. Ми втрачаємо велику частину бюджету, і це просто економічний колапс. Ми зі своїм бюджетом насилу даємо раду нестачі бюджетних субвенцій. Що робити з газом, податками?», – зазначила Любов Голубіцька.

«Це екологічний, економічний та політичний тероризм української землі, людини, місцевого самоврядування та державності», – прокоментував ситуацію Олег Березюк. Однак, за його словами, руйнівні дії олігархічних прихвоснів у Бориславі не можна назвати поодинокими.

«У ці години та дні відбувається екстраординарна подія в місті ЗолочевіМер міста, пробуючи всі можливі інструменти припинення незаконної будови в центрі міста, пішов на відчайдушній крок та оголосив голодування проти безпринципності регіональної обласної влади по відношенню до малого міста», – додав народний депутат.

Тим часом у Скадовську від посади було маніпулятивно відсторонено міського голову Олександра Яковлєва. Він зауважує: «Використовуючи найменший привід, мене на рік відсторонили від займаної посади. Це не є ознаками верховенства права в нашій країні. Звичайно, ми подаватимемо далі касацію та скаргу до Європейського суду з прав людини, аби звернути увагу на ці проблеми».

«Це отрута, яка отруює українську демократичну державу. Це боротьба з вільними людьми. Тільки вільні люди можуть побудувати вільну державу. І ця боротьба продовжується, опір має наростати», – підсумував Олег Березюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук