Олександр Бородай відверто заявив ЗМІ, що воює за велику Російську імперію

Під час другої Чеченської війни один з ватажків терористів «Донецької народної республіки» Олександр Бородай працював військовим кореспондентом. Тоді він «хотів побачити сильний удар по Грозному, знищення всіх сепаратистів і скасування чеченської автономії на користь Москви».

Сьогодні ж він сам очолює проросійських терористів в Донецьку, які воюють за відділення регіону від України. Тепер Бородай сам виявиться об'єктом того «антисепаратистського наступу, до якого сам колись закликав», - пише The Wall Street Journal.

Відомо, що Бородай є громадянином Росії і очолює російських терористів, яких Москва намагається видати за громадян України, що повстали проти Києва.

Цей факт ускладнює потенційні мирні переговори між бойовиками і владою України. Бородай таємно курсує між Донецьком і Москвою. А в російській столиці дає інтерв'ю місцевим ЗМІ і ходить на зустрічі, про які не хоче розповідати.

Він вважає, що виконує «історичну місію в ім'я російської нації», яку називає «суперетнос, укріпленим православним християнством». Коли журналісти запитали його про заклики до знищення чеченських сепаратистів, Бородай заявив, що і зараз нібито бореться з «українськими сепаратистами».

«Тепер я теж борюся проти сепаратистів, але не чеченських, а українських. Тому що є Росія, велика Росія, Російська імперія. І тепер українські сепаратисти, що знаходяться в Києві, борються проти Російської імперії », - сказав Бородай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук