Олімпійська чемпіонка Оксана Баюл не змогла відсудити в України $50 млн

СуспільствоЮрій Братюк, 23 червня 201849073
Олімпійська чемпіонка Оксана Баюл не змогла відсудити в України $50 млн
Оксана Баюл (на фото посередині) стверджувала, що Україна і ряд корпорацій використовували її ім’я для особистого збагачення

У суботу, 23 червня, стало відомо, що Федеральний суд Центрального округу Каліфорнії відмовився стягнути з України суму в 50 млн дол. на користь олімпійської чемпіонки з фігурного катання Оксани Баюл.

Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції.

Згідно з інформацією, наданою мін’юстом, з 2015 року у провадженні американського суду перебувала справа за позовом Оксани Баюл до держави Україна, Джозефа Чарльза Леміра, Делаверської корпорації «Olympic Champions Ltd» та корпорації з Британських Віргінських островів «Olympic Champions Ltd».

Баюл стверджувала, що Україна і ряд компаній-відповідачів у справі, використовували її ім’я для особистого збагачення.

«Позивач заявляв, що відповідачі порушили принцип сумлінності та чесної ділової практики в рамках трудового договору між Оксаною Баюл та зазначеними компаніями, а також передали права на використання її імені, популярності і біографічної інформації непричетним третім особам. Водночас оплата такого використання здійснювалася неналежним чином, що призвело до неотримання Позивачем належного прибутку», - повідомили в міністерстві.

Вивчивши усі деталі справи, суд визнав, що вимоги позивача є безпідставними, а тому підлягають відхиленню.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук