Оперний співак Володимир Гришко прочитав у Львові дітям-сиротам казку

1 березня 20083330

Сьогодні, 1 березня, у Львівському дитячому будинку №1 оперний співак Володимир Гришко продовжив акцію, започатковану Львівською міською радою - "Прочитай дитині казку". Тенор прочитав дітям українську народну казку "Коза-дереза", яку слухали близько 80 вихованців цього дитячого закладу віком від 3 до 6 років.

Володимир Гришко хвилювався, оскільки і сам був вихованцем школи-інтернату. Привітавшись "Слава Ісусу Христу!", співак щиро зізнався дорослим (вихователям, журналістам, представникам Львівської міськради), що радий бути на "святій землі".

"Завжди приємно мені бути у Львові. Я й сам Лев за гороскопом. І незважаючи на те, що завтра виїзд до Нью-Йорку, я не міг не прочитати дітям казки, не подарувати їм тепло. Зараз такий час, що батьки мало бувають з дітьми, а час летить швидко", - зазначив Володимир Гришко.

Посадивши хлопчика на одне коліно, а дівчинку - на інше, тенор почав читати казку, час від часу задаючи дітям запитання, навіть проспівав один раз пісеньку кози-дерези.

"Дуже хочеться, щоб діти мали батьків, щоб ті їм приділяли достатньо уваги, не лише одягом, їжею, іншими предметами, важливе тепло", - додав В. Гришко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук