ОПОРА розробила інструмент, що дозволяє аналізувати слова депутатів

Громадянська мережа ОПОРА розробила новий інструмент, який дозволяє здійснювати пошук за ключовими словами по стенограмах засідань ВРУ та виступах народних депутатів.

Для цього в організації створили окрему, відкриту для всіх веб-сторінку.

Координатор виборчих і політичних програм громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська пояснила: «ОПОРА моніторить діяльність парламенту. Ми розробляли чимало технологічних інструментів для ефективної реалізації громадського контролю. Конкретно цей - пошук за ключовими словами по стенограмах засідань ВРУ та виступах народних депутатів - покликаний зробити роботу парламентарів прозорішою. До того ж, це зручний інструмент пошуку для журналістів, громадських активістів чи аналітиків», йдеться на сторінці організації у Facebook.

Цим інструментом представники ОПОРи вирішили додатково дослідити, що відбувається у випадках неособистого голосування у Верховній Раді. Так, відповідно до аналізу розмов та виступів парламентарів на тему «неособистого голосування», виявлено 23 виступи з вживанням слова «кнопкодавство».

ОПОРА порахувала кількість розмов та виступів народних депутатів, які стосувались кнопкодавства, приділяючи максимум уваги ключовим словам та словосполученням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук