Опозиція пророкує крах системи соціального страхування

24 лютого 20119531

Міністр праці та соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський звертає увагу на різке погіршення соціального захисту громадян і закликає уряд терміново виправити ситуацію.

За його словами, за два місяці 2011 року фінансовий дефіцит Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності склав 750 млн.грн., а заборгованість з виплати допомоги по лікарняним становить більше 450 млн грн, повідомляє прес-служба БЮТ.

«Найбільша заборгованість у розрізі регіонів по місту Києву - 120 млн.грн., в Донецьку - 70 млн.грн., у Дніпропетровську - 35 млн.грн.», - йдеться у повідомленні.

За словами Павловського, керівництво фонду виявилося не готовим до введення системи єдиного соціального внеску, а у роботодавців, у свою чергу, відсутні будь-які гарантії того, що фонд виплатить компенсацію.

 «Створено повний хаос у системі виплати лікарняних», - наголосив він.

 На думку Андрія Павловського, якщо ситуацію терміново не виправити, то дефіцит фонду на кінець року складе 1,5 млрд. грн., що призведе до повного краху системи соціального страхування.

 Павловський вважає такі дії уряду непрофесійними, особливо на фоні зростання заборгованості із заробітної плати, зростання цін і тарифів.

 В зв'язку з цим, сказав він, «БЮТ-Батьківщина» закликає віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка терміново виправити ситуацію, що склалася: почати виконувати свої основні функції міністра щодо державного нагляду і забезпечення стабільного функціонування відповідного фонду, негайно вжити заходів щодо погашення заборгованості з виплати лікарняних.

 «Якщо протягом місяця він з цим не справиться, то найкращим виходом із такої ганебної ситуації для нього було б подати у відставку у зв'язку з тим, що він не може забезпечити ефективний менеджмент у соціальній сфері», - резюмував він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук