Опубліковано список міліцейських «зрадників і пристосуванців», які перейшли на бік ДНР

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook оприлюднив список зі 150 прізвищ міліціонерів Донеччини, котрі добровільно перейшли на бік терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР).

Він наголосив, що це – не остаточний список.

«Будуть ще. І нехай всі ті, хто вирішив стати зрадником і пристосуванцем знають, що ми про них знаємо!» – йдеться у заяві Геращенка.

Він також зазначив, що свідомо розділяє поняття «зрадник» і «пристосуванець», оскільки вивчив список і побачив, що там є такі посади як, наприклад, завідувачка міліцейським гуртожитком.

«Підривати мости і катувати полонених (вона) навряд чи буде. Але її готовність служити «Донецькій народній республіці» показує її життєву позицію. Якщо ця жінка не скоїла на своєму посту злочинів, то, все одно, їй не працювати в міліції більше ніколи. А повинно бути так, щоб такого роду пристосуванці не могли працювати в органах місцевого самоврядування та державної влади», – заявив радник міністра внутрішніх справ.

Він розповів, що ці списки потрапили до нього завдяки чесним співробітникам міліції, «які, як розвідники під час Великої Вітчизняної, знайшли спосіб вилучити ці документи і передати в МВС, для того, щоб ми і суспільство могли очиститись від зрадників».

«Для того, щоб отримати ці списки, чесні міліціонери ризикували своїм життям і життям своїх близьких. Зараз вони поза небезпекою і будуть представлені до державної нагороди за внесок в очищення органів внутрішніх справ від зрадників і пристосуванців. Тепер завдяки роботі чесних міліціонерів кожен з цього списку зрадників і пристосуванців буде під пильним контролем служби внутрішньої безпеки МВС, прокуратури та СБУ», – розповів Геращенко.

Як зазначив керівник прес-служби ГУ МВС Донеччини Ігор Дьомін, якого цитує УНН, у цьому списку є правоохоронці, котрі раніше перебували на різних посадах у Донецькому управлінні міліції.

«Це, ймовірно, не весь список. Хто і ким із цих людей працював у ГУ МВС Донецька поки що сказати важко. Звичайно, що всі ці люди працювали як і в слідчому управлінні, так і у відділі матеріально-технічного забезпечення», – сказав Дьомін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук