Орендар у центрі Львові платить ₴1,5 тис. за 300 кв. м

В приміщенні кінотеатру на площі Міцкевича продають взуття

Головні новини Львова 17.12Ольга Зеліско, 17 грудня 2015, 18:32 2394 1

У середмісті Львова ТзОВ «Кассандра» за оренду приміщення на 300 квадратних метрів платить 1564 гривні. На площі Міцкевича 6/7 мав би бути ще один кінотеатр, однак там крамниця взуття. У 2001 році міська рада дала на 20 років ці зали ТзОВ «Кіновідеомистецький центр дозвілля «Кассандра», а також відеообладнання, яке так і не використовували для кінопоказів.

У приміщенні був ювелірний магазин, тепер тут продають взуття. Орендар мав би сплачувати місту в кілька разів більше грошей за користування приміщенням. Міська рада судиться з власником, аби розірвати договір оренди. Зараз справу розглядають у апеляційному господарському суді.

«Щодо кіномистецької діяльності, то ми вважаємо, що це не обов'язково, що мій довіритель має здійснювати по даному приміщенню тільки таку діяльність», – запевнив адвокат ТзОВ «Кіновідеомистецький центр дозвілля «Кассандра» Сергій Лозан.

Та у міській раді кажуть, що умови договору не виконувались, як і цільове призначення.

«За умовами договору у орендаря була досить низька орендна плата. Оскільки договір укладався ще в 2001 році, експертна оцінка потім не здійснювалась. Відповідно, приміщення орендували фактично за копійки», – розповіла начальник міського управління комунальної власності Інна Свистун.

Орендар мав би сплачувати місту в кілька разів більше за користування приміщенням. У оренду ТзОВ «Кассандра» дали не лише будівлю, а й обладнання для кінопоказів, проте їх жодного разу не використовували за призначенням. Та розірвати угоду чи підвищити орендну плату самовільно міська рада не може. Потрібно це зробити через суд, а вже тоді підвищити плату за користування приміщенням чи виставити на аукціон.

«Передавалось приміщення кінотеатру імені Лесі Українки. Відповідно, міська рада сподівалась, що згідно з договором на об'єкті ЦМК, все ж таки ці приміщення мали використовуватись за своїм призначенням», – зазначила начальник юридичного відділу міського управління майна Світлана Рубель.

Суд відклав розгляд справи до 21 січня наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук