Остап Семерак назвав головних ворогів реформ в Україні

Міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак заявив, що головними ворогами реформ в Україні залишаються корумповані чиновники, які прагнуть зберегти старі схеми і тому не хочуть новаторських змін в управлінні.

Про це він сказав у суботу, 19 липня, в Києві під час свого виступу на конференції «Україна: стратегія реформ», передає прес-служба Міністерства Кабінету міністрів.

«За п’ять місяців роботи уряду можу чітко сказати, хто наші вороги у втіленні реформ», - заявив Семерак.

За його словами, уряд усвідомлює, чого саме від влади вимагають люди.

«Насправді, дуже простих речей: зламати хребет корупції, забезпечити справедливість судової системи, реанімувати економіку. А головне – забезпечити єдність держави, відновити мир і спокій на Сході, гарантувати безпеку кожній сім’ї», - вважає міністр.

Остап Семерак підкреслив, що саме на реалізацію цих основоположних постулатів буде спрямовано масштабний План відбудови країни на 2014-2016 роки і додав, що над ним сьогодні триває активна робота.

Говорячи про ворогів реформ в Україні, Міністр Кабінету Міністрів відзначив «корумпованих чиновників, які не хочуть змін, а прагнуть зберегти старі схеми».

«Це – пострадянська бюрократія, котра гальмує процедури і звикла імітувати справи, а не займатися ними. Це – недосконале, часто застаріле і непрофесійне законодавство. Це – несвідома нового часу частина парламенту, котра часом відверто виконує роль п’ятої колони. Це – теоретики-критики, котрі не здатні запропонувати свій план, але завжди готові критикувати чужий. І нарешті наш головний ворог – відсутність повної єдності влади, експертів та суспільства у питанні відбудови нової України», - сказав міністр.

Однак міністр запевнив, що йому і його колегам з уряду не боязко, бо уряд готовий до змін і буде їх втілюватися не зважаючи ні на які перепони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук