Отримали матеріальну допомогу – тоді поліція йде до Вас!

Блог голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина

БлогиОлександр Ганущин , 28 березня 2019 1927 1
Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради

Ви малозабезпечений і отримали від держави чи місцевого самоврядування матеріальну допомогу? Тоді Національна поліція України йде до Вас!

Вже більше 10 років у Львівській області відповідно до рішення Львівської обласної ради діє програма виплати матеріальних допомоги, згідно якої найбільш потребуючим за поданням депутатів обласної ради через департамент соціального захисту населення ЛОДА нараховується матеріальна допомога.

Малозабезпечені, поранені учасники російсько-української війни, потребуючі вартісних операцій – це близько 90% із переліку категорій громадян, які отримують таку допомогу. Є безліч аргументів «проти», щоби це не робити за поданням депутатів, але ця дискусія не для цього допису.

Львівська обласна рада. Прийом громадян

Так от, доблесна Національна поліція України дуже зацікавилася отримувачами цих грошей, і з минулого понеділка «вивчає», а хто ж отримав кошти.

Суть «вивчення» така: приходять до кожного заявника і запитують, чи не отримував він допомогу від депутата Львівської обласної ради в обмін на те, що віддасть голос, за кого йому скажуть? Ретельно так запитують, в надії, що хтось повідомить щось на кшталт: «Так, але це не точно». Цитата оригіналу: «…чи пропонували вам надати будь-які матеріальні блага, у тому числі написати заяву до Львівської обласної державної адміністрації чи депутату обласної ради для отримання одноразової матеріальної допомоги, за голосування за конкретного кандидата на виборах президента України, які відбудуться 31 березня, а якщо пропонували, то детально відобразіть всі обставини з даного приводу…»

Шановні працівники Національної поліції України!

З початку року видано кілька розпоряджень про нарахування матеріальної допомоги 3 251 громадянам області. У тому числі, за поданням 75 депутатів, що представляють усі 9 фракцій Львівської обласної ради. Якщо не знаєте – у Львівській області нараховується 21 тис 531 малозабезпечених сімей. А ще у Львівській області майже 2 млн виборців.

Коротко по статистиці:

Велике прохання до вас, шановні оперативні працівники та слідчі, що зараз намагаються знайти серед найбільш потребуючих тих, хто «зізнається» в отриманні грошей нібито за голос. Пошукайте собі достойніше заняття! Скеруйте свою енергію на розкриття квартирних крадіжок (лише за 2018 рік їх було понад 1500) або крадіжок з викраденням авто (а це близько 600 автомобілів за 2018 рік). Статистика говорить, що розкриття цих злочинів в середньому 10%. Це точно принесе більше користі, ніж обходити 28 516 громадян, що скористалися правом на отримання матеріальної допомоги за період 2016-2019 рр.

P.S. Ну і звісно – я звернувся до Прокуратури Львівської області та до Державного бюро розслідувань, аби вони дали свою оцінку фактам перевищення службових повноважень посадовими особами Національної поліції України.

Скан-копії звернень

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук